23 lutego 2016

Zeby powstalo cos wielkiego wystarczy tylko polaczyc sily! / BLOG ROKU 2015!

Bardzo często chcielibyśmy zrobić coś sami, bez pomocy innych. Swój ewentualny sukces zawdzięczać tylko sobie. Niestety, nie zawsze jest to możliwe z różnych względów. Czasami jest to brak odpowiednich umiejętności, brak znajomości, bez których dana rzecz wydawałaby nam się nie możliwa. Na wszelkie sposoby głowimy się, wymyślamy się stworzone sposoby, aby dojść do celu. Dokładnie to samo myślą osoby, które wydawałoby nam się, że mogłyby osiągnąć sukces bez większego wysiłku. Jednak nawet one potrzebowały by pomocy z zewnątrz...
Czasami wystarczy połączyć siły, tak jak my zrobiłyśmy to właśnie dzisiaj! "Współpraca" trzech bloggerek, który ma na celu pokazanie wszystkim że Blog Roku to nie tylko konkurencja, ale akcja, która może łączyć ludzi! W tym roku nie ma kategorii dla nastolatków, a nie oszukujmy się, ze dorośli sa o wiele bardziej profesjonalni. Troche niemożliwe jest z nimi wygrac, ale my łączymy siły i chcemy tego dokonać! Dzięki temu, że złączyłyśmy siły, na pewno uda nam się osiągnąć więcej, niż próbowałybyśmy w pojedynkę. Oczywiście jest to bardzo duża konkurencja, ale my chcemy również udowodnić, że jest to również swego rodzaju zabawa, która ma sprawić nam wiele uśmiechu na twarzy i satysfakcję z osiągniętego sukcesu. Pamiętajcie, że każda porażka jest również naszym małą wygraną. Jeśli nie uda się mnie, to będę bardzo szczęśliwa jeśli uda się Milenie lub Kindze :) Na tym polega współpraca. Cała blogosfera powinna być wypełniona uśmiechem, bez żadnych kłótni i zaciętych walk między sobą o nowych czytelników. To co kochamy, powinno przynosić nam przede wszystkim przyjemność i nie wymuszoną chęć dalszego dążenia do celu.


Blogi dziewczyn:

LICZĘ NA KAŻDY WASZ GŁOS! Z GÓRY ZA WSZYSTKIE BARDZO DZIĘKUJE! WYSYŁAJĄC NA MNIE GŁOS WSPIERACIE NIE TYLKO MNIE, ALE RÓWNIEŻ DZIECIĘCĄ FUNDACJE :)


11 komentarzy:

 1. Super pomysł dziewczyny, trzymam kciuki. Blog każdej z was jest naprawdę świetny ! <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Już głosowałam! Trzymam kciuki :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Zagłosowałam ;) swietny blog, powodzenia może uda Ci się wygrać ;)
  Obserwuje
  agusska--agusska.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Masz świetnego bloga. Trzymam za Was dziewczyny kciuki! Chętnie zaobserwowałam :)
  olaablogg.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny pomysł! Trzymam za was kciuki. :)

  Dopiero zaczynam, wyrazisz swoją opinie w komentarzu?Mój blog, zapraszam!

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajna jest inicjatywa, że dzieci mogą na tym skorzystać :) powodzenia.
  Mój blog ♥ Byłoby miło gdybyś zaobserwowała :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Właśnie wysyłam sms !!! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Powodzenia :)
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie!
  anjaa-blog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz jest dla mnie bardzo ważny, motywuje mnie do dalszej pracy :)
Gdy zaobserwujesz-napisz. Na pewno się odwdzięczę!
Weryfikacja obrazkowa wyłączona! :)