21 stycznia 2017

Moje życie jest tak monotonne, że aż nie moje...

Nudzi mnie życie. Spoglądając w lustro, codziennie od paru lat widzę to samo. Chciałabym coś zmienić. Monotonia doprowadza mnie często do głębokich przemyśleń... Czy na pewno robię w życiu to o czym mówiąc, będąc dzieckiem pojawiał mi się uśmiech na twarzy? Czy wyglądam tak jak chciałabym wyglądać? Wiadomo, dziecięce marzenia- są to często puste, wyidealizowane plany na przyszłość bez pokrycia. Jednak powinniśmy się zastanowić czy NASZE życie jest takie jak chcemy? Decydując się na coś (zawsze) głęboko zastanawiamy się, czy to, co chcemy zrobić będzie dla nas odpowiednie i zgodne z nami, czy nie będzie miało jakiś późniejszych konsekwencji. Często narzekamy na brak jakiegokolwiek szaleństwa, nawet w podejmowanych przez nas decyzjach. Podświadomie, nie zastanawiając się nawet nad tym, wszystko robimy pod jakiś utarty wcześniej schemat.

 Dzisiejszy temat miałam poprzeć jakimś argumentem.. Z początku, chciałam odnieść się do tatuażu, ale przecież nie jest on tylko i wyłącznie robiony jako przejaw szaleństwa. Niektórzy robią go chcąc zachować na sobie najważniejsze lub najcięższe dla nich chwilę swojego życia. Inni, znudzeni, chcą zmienić coś w swoim życiu. Pamiętajmy, że to my dopasowujemy go do siebie, a nie on podporządkowuje nas. I tak właśnie jest ze wszystkim co robimy. To MY decydujemy o większości spraw i mamy nad nimi kontrolę. Musimy tylko dopuścić do siebie taką informacje i ją przyswoić. Oczywiście, każdy człowiek jest inny i w inny sposób powinien „wpuścić” do swojego choć odrobinę szaleństwa, zmiany. Cokolwiek.. chociażby tatuaż, zmiana koloru włosów, a nawet mocniejszy makeup, pójście na imprezę czy bardziej kobiece ubranie. Róbmy wszystko, nie zważając na opinię innych, abyśmy mogli czuć się w życiu szczęśliwi i aby nie było ono codziennie takie samo. Nie męczmy się własnym życiem, wcale nie o to chodzi.


8 komentarzy:

 1. Śliczna stylizacja! Wszystko komponuje się idealnie :)

  Obserwuję,
  black-bird-says.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dokładnie, róbmy wszystko, żebyśmy byli szczęśliwi! :)

  http://seethelifeofthisbetterparties.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudownie wyglądasz w takiej stylizacja, zachwycona jestem bluzką i Twoim makijażem L(

  OdpowiedzUsuń
 5. Jesteś bardzo fotogeniczna! Świetne zdjęcia :)

  ab-photographs.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Cudowne zdjęcia i przepiękna stylizacja ♥ pozdrawiam :)!
  http://xgabisxworlds.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Zgadzam się z Tobą! Bawimy się i koloru my nasze życie własnymi kredkami.
  Wyglądasz przepięknie! Śliczna buzia przede wszystkim :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Przepiękne masz włosy. Ja też kiedyś nudziłam się własnym życiem. Wiedziałam, że chcę coś zmienić, ale nie wiedziałam gdzie zacząć. W końcu udało się, poszło od jednej sprawy do drugiej, aż w końcu mogę powiedzieć, że kocham swoje życie i nigdy mi sie nie nudzi. Zapraszam do mnie, by poczytać o tym co nieco więcej. www.zostajetu.blog.pl

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz jest dla mnie bardzo ważny, motywuje mnie do dalszej pracy :)
Gdy zaobserwujesz-napisz. Na pewno się odwdzięczę!
Weryfikacja obrazkowa wyłączona! :)